Порти

Порти Миколаївської області

Наш досвід роботи на ринку транспортно-експедиторських послуг допоможе Вам знизити витрати та уникнути турбот під час відправлення вантажу через порти міста Миколаєва. Ми надаємо сервіс згідно робіт з миколаївськими портами:

Миколаївський Морський Торговельний Порт

Здійснює переробку генеральних вантажів, металовиробів, навалювальних вантажів. Має криті складські приміщення та відкриті майданчики для одночасного зберігання вантажів. Порт приймає судна довжиною до 215 м та осадкою до 10.5 м.

Порт «Очаків»

Здійснює перевалку генеральних вантажів, зернових культур, живу худобу, негабаритні вантажі. Має криті складські приміщення та відкриті майданчики. Крани вантажопідйомністю 25 тонн, максимальна висота крана 15 м.. Порт приймає судна з осадкою 5,5 м..

Миколаївський портовий елеватор (що розташований на території ММТП)

Здійснює прийом, зберігання та відвантаження зернових культур. Елеватор приймає судна з осадкою до 8,8 м і довжиною 180 м.

Порт «Океан»

Здійснює перевалку генеральних вантажів, зернових культур, живої худоби, негабаритних вантажів. Порт приймає судна з осадкою 6,5 метрів.

Дніпро-Бузький морський порт

Здійснює переробку металопродукції та навалювальних вантажів. Виняток становлять вантажі, що вимагають критого зберігання. Порт приймає судна з осадкою до 10.5 м.

Миколаївський річковий порт

Здійснює переробку металопродукції та навалювальних вантажів. Виняток становлять вантажі, що вимагають критого зберігання. Порт приймає судна з осадкою до 4,5 м.

Спеціалізований морський порт «Жовтневе»

Здійснює переробку генеральних вантажів, металопродукції, колісної техніки, картону й паперу, лісу. Порт оснащений високотехнологічним обладнанням, має звичайні та спеціалізовані криті складські приміщення, відкриті майданчики. Порт приймає судна довжиною 215 м та осадкою до 10.5 м.

Розрахунок вартості

Для розрахунку вартості заповніть форму. Наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення деталей і в найкоротші терміни Ви отримаєте розрахунок на вказаний e-mail.