З. станції

Залізничні станції

На території Миколаївської та Херсонської областей всі залізничні перевезення здійснюються Одеською залізницею. Кілька з них мають спеціальний статус і здійснюють подачу та вивезення з портів зовнішньоторгових вантажів.

ТК «ЛОТ» має укладений договір з Одеською залізницею з надання послуг під час перевезення вантажів залізничним транспортом.

Lortrans Миколаїв-Вантажний (експ.) (415601)

Lortrans Миколаїв-Вантажний (415207)

Станція обслуговує Миколаївський Морський Торговельний Порт, Миколаївський Річковий Порт, ТОВ «Нібулон» та Чорноморський Суднобудівний Завод. Також на цій станції розташована ремонтна майстерня для рухомого складу.

Lortrans Жовтнева (експ.) (418101)

Lortrans Жовтнева (417503)

Станція обслуговує СМП «Жовтневе», Дніпро-Бузький Морський Торговельний Порт, Миколаївський Глиноземний Завод та МСП «Ніка-Тера». З огляду на пряме сусідство зі СМП «Жовтневе» та спільну роботу з портом весь час його існування, персонал станції має досвід і готовий працювати з небезпечними вантажами та вантажами спецпризначення.

Lortrans Прибузька (експ.) (418309)

Lortrans Прибузька (417409)

Станція розташована в безпосередній близькості від ст. Жовтнева й обслуговує Порт «Океан».

Lortrans Херсон-Порт (експ.) (418008)

Lortrans Херсон-Порт (417908)

Станція обслуговує Херсонський Морський Торговельний Порт і Херсонський Річковий Порт.

Розрахунок вартості

Для розрахунку вартості заповніть форму. Наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення деталей і в найкоротші терміни Ви отримаєте розрахунок на вказаний e-mail.